10325 AVOCATUS
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10325 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 7 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 299cm / 118inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2880kg |
| Block | 10325 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 8 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 297cm / 117inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2880kg |